Seat zwiększa rabaty. Nawet do 18 000 zł.

Wraz z ostatnim tygodniem stycznia 2012, SEAT wzmocnił ofertę promocyjną aut z roku produkcji 2011. Dealerzy SEAT-a oferują te modele z upustami nawet do 18 000 zł i pełnym pakietem ubezpieczeniowym PZU za 4,2% wartości samochodu.

SEAT COPAWyprzedażą objęte są następujące modele: Ibiza SC (3-drzw.), Ibiza (5-drzw.), Ibiza ST (kombi), Leon, Altea i Altea XL oraz Exeo i Exeo ST. W zależności od modelu i wersji upusty sięgają od kilku do nawet kilkunastu tysięcy złotych.

Najlepszym przykładem jest SEAT Exeo z silnikiem 2.0 TDI Common Rail (140 KM), skrzynią automatyczną Multitronic i bogatym wyposażeniem standardowym  dostępny za kwotę 89.394 zł , dzięki rabatowi w wysokości 18.000 zł.

Bardzo atrakcyjna oferta czeka na osoby wybierające też inne propozycje z gamy modelowej samochodów marki SEAT. Za Alteę zapłacimy 5.000 zł mniej, a za większą Alteę XL nawet do 6.000 zł mniej.

Interesująco zapowiada się również kupno SEAT-ów Leon czy Ibiza ST. W przypadku Leona możemy spodziewać się upustów nawet do 7.000 zł, a w przypadku Ibizy ST z 460-litrowym bagażnikiem, rabatu w wysokości 3.000 zł.

Dodatkowo dla swoich Klientów SEAT przygotował promocyjne pakiety ubezpieczeniowe (OC, AC, NNW) w PZU za 4,2% wartości pojazdu. Oznacza to znaczne oszczędności przy zakupie i kosztach utrzymania auta oraz zmniejszenie ceny ubezpieczenia nawet o połowę.

Informacja: Seat

Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!