Regenerowane części zamienne do Peugeota

Masz Peugeota? Potrzebujesz części zamiennych? Chcesz oryginalne części, ale nie stać cię na nowe? Peugeot rozbudował ofertę części zamiennych fabrycznie regenerowanych.

Oferta Peugeot uzupełnia gamę oryginalnych części zamiennych. Będzie to na pewno rozwiązanie dla posiadaczy starszych modeli samochodów tej marki. Części te, to produkty atrakcyjne ekonomicznie jak i niezawodne technicznie, dzięki procesowi regeneracji spełniającemu wszystkie wymogi producenta.

Renowacja odbywa się na bazie oryginalnych części, które są systematycznie zbierane i odsyłane do regeneracji przez autoryzowaną sieć Peugeot.

Są one dokładnie sprawdzane. Wszystkie elementy, które uległy zużyciu wymieniane są na nowe, oryginalne. Na koniec części regenerowane poddawane są badaniom jakościowym według ściśle określonych przez Peugeot kryteriów.

Bardzo istotny z punktu widzenia klienta jest fakt, że części zamienne fabrycznie regenerowane objęte są identyczną gwarancją jak oryginalne części zamienne, bez ograniczenia przebiegu.

W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, rozszerzenie oferty dotyczyło głównie silników HDI. Pojawiły się zarówno kompletne jednostki Diesel HDI typu DV4 (1,4 l) i DV6 (1,6 l) jak i przeznaczone dla nich pompy wtryskowe i listwy wtryskiwaczy.

Obecnie Peugeot koncentruje się na powiększeniu gamy głowic, o te do silników HDI a także wprowadzeniu do oferty części fabrycznie regenerowanych automatycznych skrzyni biegów typu « AM6 » (sześciobiegowa) i « AL4 » (czterobiegowa).

Dostępne rodziny części zamiennych regenerowanych fabrycznie: silniki benzynowe i wysokoprężne, głowice Diesel, pompy wtryskowe, wtryskiwacze, filtry cząstek stałych (FAP), turbosprężarki, alternatory, rozruszniki, skrzynie biegów ręczne i automatyczne, sprzęgła kompletne, półosie, sprężarki klimatyzacji, zaciski hamulcowe.

Części regenerowane to kolejny krok w stronę ekologii. Co na to konkurencja?


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!