NAJEM jako sposób na użytkowanie nowego auta

Nowoczesne formy finansowania samochodów sprawiają, że wcale nie trzeba już kupować pojazdu, by móc z niego korzystać na co dzień. Jednym ze sposobów na poruszanie się autem salonowym jest wynajem długoterminowy samochodu. Duży komfort i kontrolę wydatków w tej formule finansowania oferuje Volkswagen Financial Services na auta marek SEAT i CUPRA. Oferta dostępna jest zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych.

Najem jako sposób na użytkowanie nowego auta

Wynajem długoterminowy samochodu to nowoczesny sposób finansowania auta, który cechuje się przede wszystkim bezproblemowością z punktu widzenia korzystającego. Umowa jest skonstruowana w taki sposób, by zapewnić klientowi gwarancję mobilności w każdej sytuacji. Dlatego to rozwiązanie jest niezwykle korzystne z punktu widzenia osób, które cenią sobie swój czas i wygodę, a jednocześnie chcą poruszać się nowym samochodem. Poznaj możliwości wynajmu długoterminowego na samochody marek SEAT i CUPRA.

Jeżeli szukasz dogodnego sposobu na finansowanie nowoczesnego samochodu o sportowym charakterze dla swojej firmy, bez konieczności troski o jego serwis, utrzymanie czy ewentualną likwidację szkód, NAJEM dla firm od SEAT-a to rozwiązanie dla Ciebie. Ponieważ wszystkie elementy obsługi pojazdu, jak np. ubezpieczenie, naprawy, pomoc w przypadku wystąpienia szkody czy nielimitowane auto zastępcze są wliczone w miesięczną opłatę, Twoja firma zyskuje spokój i pełną kontrolę. Możesz korzystać z auta bez obaw, że nieprzewidziane zdarzenia wpłyną na rozwój Twojego biznesu.

Co więcej, NAJEM dla firm, to również rozwiązanie, które pozwala w prosty i pewny sposób planować wydatki firmy. Miesięczna opłata za korzystanie z samochodu jest stała przez cały czas trwania umowy i masz gwarancję, że nagle nie wzrośnie. Ma również charakter kompleksowy. Dzięki temu zyskujesz pewność, że w trakcie eksploatacji nie pojawią się np. niespodziewane koszty związane z naprawami czy wzrastającymi stawkami ubezpieczeniowymi.

Aby policzyć koszty wynajmu długoterminowego SEAT-a, warto skorzystać z kalkulatora finansowego dostępnego na stronie seat.pl. Ustawiając takie parametry, jak czas trwania umowy (od 12 do 48 miesięcy), wysokość ewentualnej opłaty początkowej (od 0 do 10% wartości samochodu) i roczny limit kilometrów (od 10 do 50 tys. km), otrzymujemy wysokość miesięcznej opłaty za korzystanie z salonowego auta wybranego przez nas modelu.

Warto wiedzieć, że oprócz oferty dla firm, dostępny jest także wynajem długoterminowy samochodów dla osób fizycznych. Ciekawą ofertę, zwłaszcza dla prawdziwych pasjonatów motoryzacji, w tym względzie posiada marka CUPRA. NAJEM długoterminowy dla klienta indywidualnego cechuje się podobnymi zaletami, co rozwiązanie dla firm. Dodatkowo, możemy z łatwością nawet co 2 lata jeździć zupełnie nowym samochodem marki CUPRA. Na koniec czasu trwania umowy zwracamy bowiem auto do salonu i możemy zdecydować się na kolejną umowę. Wynajem długoterminowy samochodów dla osób fizycznych to niezwykle wygodny sposób na czerpanie nieustannej radości z użytkowania nowego auta.


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!