Nowa Kia cee’d w Genewie

Koreański producent zdecydował się na odmłodzenie jednego z najlepiej sprzedających się modeli marki. Całkowicie nowy, pięciodrzwiowy hatchback Kia Cee’d swój światowy debiut będzie miał na tegorocznym  salonie samochodowym w Genewie 2012.

Kia cee’d – nowe zdjęcia

Wnętrze i linia nowego ceed’a

Nowa Kia cee’dMimo niezmienionego rozstawu osi, nowy cee’d jest dłuższy, szerszy i niższy od poprzednika. Całe nadwozie otrzymało nowe linie, a o jego aspiracjach do stylu coupe świadczyć może spadzistość przednich słupków oraz obniżona i wydłużona linia okien bocznych. Samochód wyposażony będzie także w nowe reflektory ze światłami do jazdy dziennej w technologii LED.

Nowa Kia cee’dNowy jest także wystrój wnętrza. Zmieniony układ przełączników na desce rozdzielczej wzbogacony został zastosowaniem technologii dotykowej. Kontury wskaźników i przełączników ozdobione warstwą chromu i podłokietniki wykonane z nowych materiałów to tylko, jak zapewnia producent, część zmian w nowym modelu.

Nowa Kia cee’d – już w kwietniu w polskich salonach

Nowa Kia cee’dNowy cee’d ma być bardziej zaawansowany technologicznie od swojego  poprzednika. Co ważne, nowy model, tak jak wszystkie pozostałe samochody Kia, będzie objęty jest 7-letnią gwarancją.
Pierwsze egzemplarze nowego cee’da trafią do polskich salonów już pod koniec kwietnia bieżącego roku. Prawdopodobnie niedługo później pojawi się trzydrzwiowa, sportowa odmiana ceed’a – Procee’d.


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!