Zimowa kampania promocyjna Mazdy

Mazda przygotowała dla właścicieli samochodów wyjątkową kampanię w serwisach na okres zimowy. Wszystkie autoryzowane stacje obsługi Mazdy w Polsce oferują promocyjną cenę przeglądu samochodu (99 zł brutto) oraz znacznie obniżone ceny części zamiennych i akcesoriów.

Kampania promocyjna w serwisach to idealny moment na sprawdzenie samochodu przed zimą. Co ważne – przegląd w promocyjnej cenie obejmuje wszystkie modele, a obniżki cen dotyczą również starszych Mazd – w naszej zimowej ofercie znajdziemy części zamienne i akcesoria nawet do samochodów wyprodukowanych w 1992 r.

Kampanią zostało objętych ponad 1000 produktów z oferty akcesoriów, części zamiennych, płynów eksploatacyjnych oraz opony zimowe. Na liście znalazły się m.in. boksy dachowe, systemy nawigacji i ogrzewania postojowego, felgi aluminiowe, oleje Mazda Dexelia, uchwyty na narty, wycieraczki, żarówki, akumulatory, światła przeciwmgielne, klocki i tarcze hamulcowe, amortyzatory i wiele innych.
Kampania trwa od listopada br. do końca lutego 2011 r. W przypadku akcesoriów do starszych modeli oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów magazynowych.

Przegląd zimowy obejmuje sprawdzenie:

1. Opony wraz z kołem zapasowym: kontrola ciśnienia powietrza, kontrola zużycia i głębokości bieżnika, sprawdzenie opon pod kątem uszkodzeń
2. Hamulce: kontrola wzrokowa stanu klocków i tarcz hamulcowych, kontrola poziomu i jakości płynu hamulcowego
3. Zawieszenie: kontrola wzrokowa stanu zawieszenia
4. Światła: sprawdzenie działania oraz regulacja reflektorów
5. Akumulator: kontrola stanu akumulatora przy pomocy testera
6. Olej silnikowy: sprawdzenie poziomu oleju silnikowego
7. Płyn chłodzący: sprawdzenie układu chłodzenia pod kątem wycieków, kontrola poziomu i jakości płynu chłodzącego
8. Pasek klinowy: sprawdzenie stanu i naprężenia paska
9. Klimatyzacja: sprawdzenie działania układu klimatyzacji
10. Wycieraczki i spryskiwacz szyby przednie
11. Podwozie i nadwozie: sprawdzenie nadwozia pod kątem uszkodzeń lakieru, korozji powierzchniowej i perforacji, sprawdzenie podwozia pod kątem widocznych wycieków oraz uszkodzeń
12. Zamki i uszczelki drzwi: konserwacja środkiem zabezpieczającym


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!