Infiniti G Coupe IPL – zadziorne coupe

Nowe Infiniti G Coupe IPL będzie można zobaczyć już wkrótce w Pebble Beach, a już teraz dostępne są pierwsze oficjalne zdjęcia i szczegóły techniczne.

Infiniti 2011 IPL G Coupe będzie wyposażone w 3,7-litrowy, 24-zaworowy silnik DOHC V6 o mocy 348 KM, co oznacza 18 KM więcej niż regularna wersja G Coupe – nie jest to zbyt powalająca zmiana.

Dla lepszej przyczepności Coupe G IPL będzie posiadać sztywniejsze zawieszenie oraz udoskonalone hamulce. Inżynierowie popracowali również nad lepszą aerodynamiką – w tym przeprojektowali zderzaki, progi boczne i tylny spoiler. Coupe G IPL posiada również dwie chromowane końcówki wydechu oraz 19-calowe felgi osadzone w oponach Ponteza RE50A. Samochód w odmianie IPL dostępny będzie jedynie w dwóch kolorach: grafitowym (Graphite Shadow) i czarnym (Malback Black).

A co wewnątrz nowego Infiniti? Sportowe fotele wykończone czerwoną skórą, nawigacja HDD, kamera cofania z monitorem w kokpicie, nagłośnienie Bose oraz otwierany szklany dach.

Ceny jeszcze nie zostały ogłoszone, ale bądźcie czujni, gdy tylko coś się zmieni, będziecie o tym wiedzieć. Prezentowany model jest przede wszystkim naszykowany na rynek Ameryki Północnej – nie wiadomo, czy trafi w ogóle do Europy.


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!