Czy warto wybrać leasing auta używanego?

Stoisz przed podjęciem decyzji o wyborze auta w leasingu? Zastanawiasz się, czy leasing auta używanego to dobre rozwiązanie? Dowiedz się, czy warto postawić na finansowanie leasingiem samochodu używanego. Podpowiemy Ci, jak znaleźć sprawdzone samochody używane, które bezpiecznie można wziąć w leasing.

Czy warto wybrać leasing auta używanego

Leasing samochody używane

Leasing samochodu używanego nie różni się znacznie od leasingu nowego auta. Większość formalności jest taka sama. Należy jednak pamiętać, że z leasingu auta używanego można skorzystać wówczas, gdy wiek pojazdu nie przekracza 8 lat, a podczas wykupu, samochód nie jest starszy niż 10 lat. Możesz skorzystać z leasingu konsumenckiego lub zdecydować się na leasing auta używanego w firmie.

Weryfikowana jest wiarygodność osoby lub firmy ubiegającej się o auto. Skorzystanie z leasingu wymaga znacznie mniejszej ilości dokumentów do okazania, niż w przypadku kredytu. Wystarczy, że okażesz  deklarację podatkową lub inne dokumenty finansowe, które staną się potwierdzeniem dla  firmy leasingowej, że będziesz regularnie, co miesiąc spłacać raty za samochód.

Leasing aut używanych w PKO Leasing – zalety

Leasing aut używanych to tańsze rozwiązanie, niż wybór nowego samochodu prosto z fabryki. Samochód używany od dwóch, trzech lat jest nawet o połowę tańszy od nowego pojazdu. Myśląc o leasingu samochodu używanego, warto wziąć pod uwagę pojazdy z flot firmowych, czyli auta, które od nowości były używane w firmach, a po zakończeniu kontraktu, wróciły do firmy leasingowej. Masz pewność, że taki sprzęt był regularnie sprawdzany, jest odświeżony i w pełni sprawny. Gdzie warto skorzystać z leasingu aut używanych? Poznaj zalety leasingu samochodów używanych w PKO Leasing!

 • Twoja opłata wstępna to nawet 0% (jeśli Twoja firma działa dłużej niż 3 miesiące).
 • Wysokość raty i wykupu są ustalane indywidualnie.
 • Okres finansowania może trwać nawet do 84 miesięcy.
 • Możesz odebrać auto w 48 godzin od złożenia wniosku.
 • Dostępny jest leasing konsumencki – możesz z niego skorzystać, jeśli nie masz działalności gospodarczej.
 • Uproszczona procedura niewymagająca dostarczania dokumentów finansowych.
 • W ofercie PKO Leasing znajdziesz też atrakcyjne produkty dodatkowe: karta paliwowa, ubezpieczenie GAP, PKO Konto Firmowe.

Sprawdź i przekonaj się! Poznaj ofertę PKO Leasing i portal Automarket.pl z nowymi autami dostępnymi od ręki i używanymi ze sprawdzonym stanem technicznym – https://www.pkoleasing.pl/zakup-online/automarket/.

Leasing samochodów używanych – Automarket.pl

Zastanawiasz się, gdzie szukać samochodów używanych, które warto wziąć w leasing? Automarket.pl to platforma ze sprawdzonymi używanymi autami. Wszystkie samochody mają minimum roczną gwarancję i pełną historię serwisową. Samochody na Automarket.pl mają najczęściej 3-4 lata, pochodzą wyłącznie z polskiej dystrybucji i przeszły 75 punktową inspekcję techniczną.

Poznaj zalety Automarketu  i znajdź samochód używany lub nowy, który warto wziąć w leasing!

 • Wyselekcjonowane samochody. Wszystkie pojazdy dostępne na Automarket.pl są drobiazgowo sprawdzane podczas licznych przeglądów.
 • Wszystkie auta mają gwarancje, pełną historię serwisową i pewne pochodzenie.
 • Szeroki wybór nowych i używanych aut. Wszystkie samochody używane mają maksymalnie 7 lat, a ich przebieg nie przekracza 200 tys. km.
 • Korzystne formy finansowania: leasing na firmę, wynajem długoterminowy, kupno za gotówkę czy pożyczka z RRSO 9,93%.
 • Dostępność od ręki. Czas oczekiwania na pojazd trwa zazwyczaj od dwóch do trzech tygodni, podczas których przedstawiciele Automarketu pomagają w załatwieniu formalności takich jak: rejestracja, przegląd itp.

Artykuł sponsorowany.


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!