BRABUS – nie tylko nowe samochody!

Miłośnicy starych aut często mają problem ze znalezieniem odpowiedniego modelu w idealnym stanie. Pewnym rozwiązaniem są samochody oferowane przez BRABUS-a…

brabus-1

brabus.com

BRABUS Classic

Czy można kupić idealnego, zabytkowego Mercedesa z przebiegiem kilkunastu tysięcy kilometrów? Czemu nie! Wystarczy zgromadzić ,,nieco” gotówki. Wybór jest ograniczony, ale w ofercie nie znajdziemy żadnego ,,słabego” auta. Wszystkie oferowane samochody można określić mianem ,,kultowe” i ich zakup możemy traktować jako lokatę kapitału (bardzo dobry argument np. dla żony). Są auta za 600 tys. euro, ale są też tańsze ,,perełki”.

Mercedes W123 280 Automatic

brabus-123

brabus.com

Czyli popularna ,,beczka” – co w tym (kosztującym 17 900 euro netto) samochodzie jest interesujące? Po pierwsze – to najlepsza wersja na oldtimera – największy silnik, automat… Po drugie samochód jest w stanie ,,fabrycznym”. Każdy kto chciał kiedyś odrestaurować auto, wie, że skompletowanie wszystkich ,,chromów” i plastików jest bardzo trudne, a efekt nie zawsze jest zadowalający. Tutaj auto jest już gotowe, i z tego co widać na zdjęciach jest PERFEKCYJNE! Cena? Wręcz okazyjna! Co więcej, w odróżnieniu od niektórych klasyków tym autem można ,,normalnie jeździć”!

Nigdy nie robię sobie wyrzutów z faktu, że nie stać mnie na pewne, fajne nowe auta. Zawsze sobie powtarzam, poczekamy, zarobimy, a to samo auto za 5-lat będzie jeszcze lepsze. Jednak teraz autentycznie, żałuje, że nie mam wolnych tych 100 tys. zł (tylko!) w gotówce! Przecież taka okazja może się nie powtórzyć!

Link do oferty na Mercedesa 123 >>

BRABUS – zaufanie jest najważniejsze

Zaletą tego typu aut jest pewne ,,źródło” pochodzenia i sprawdzony stan techniczny. Tutaj nie kupimy ,,podpicowanego” trupa z silnikiem zalanym moto-doktorem i wnętrzem klejącym się od PLAK-a. To prawdziwe rodzynki, może nie są tanie, ale w sumie to lokata kapitału, możemy wybrać jaką kwotę chcemy ,,zainwestować”. Wiadomo, inwestycja w samochody jest nadzwyczaj pewna, więc im więcej zainwestujemy tym lepiej :-).

Link do wszystkich BRABUS Classic >>

Podsumowanie

Kto ma wolne środki na ,,inwestycje” niech inwestuje. Kto nie ma, niech bierze się do zarabiania pieniędzy! Tylko pamiętajcie, macie więcej zarabiać, a nie – więcej pracować. Nie wolno mylić tych pojęć – inaczej nigdy nie zarobimy 600 tys. euro na zabytkowego Mercedesa!


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!