Auto na raty

Choć wielu z nas marzy o nowym samochodzie, to niepewna sytuacja gospodarcza, spowodowana m.in. lockdownami i licznymi restrykcjami zniechęca do większych wydatków i inwestycji. W rzeczywistości jednak to właśnie teraz najbardziej opłaca się rozejrzeć za nowym pojazdem. Dlaczego?

Auto na raty

Czemu szukać samochodu właśnie teraz?

Obawa o możliwą utratę pracy, obniżone zarobki, niepewna sytuacja – prawdopodobnie to zniechęca Cię do kupna nowego samochodu – niezależnie czy planujesz zakup za gotówkę, czy na raty. Nie jesteś w tym sam – podobnie myśli zdecydowana większość potencjalnych nabywców. Takie działanie wydaje się rozsądne i odpowiedzialne, zwłaszcza w niepewnych czasach. Jednak zaniechanie zakupów przez większość kupujących niesie za sobą jeszcze inną konsekwencję – salony samochodowe odnotowują rekordowo słabe wyniki sprzedaży. Wielu sprzedawców stanęło na krawędzi bankructwa i zmuszonych zostało do wyjątkowo trudnej walki o klienta.

Walczący o przetrwanie producenci samochodów prześcigają się w oferowaniu swoich modeli w atrakcyjnych cenach lub z bogatym wyposażeniem dodatkowym. Właśnie teraz można bez problemu uzyskać nawet kilkanaście tysięcy złotych zniżki albo dogodne finansowanie – decydując się na auto na raty, można wówczas uzyskać ratę niższą nawet o kilkaset złotych miesięcznie. Działanie odwrotne niż reszta rynku okazuje się być bardzo korzystne dla portfela i osoby, które odważą się na ten ruch właśnie teraz, mogą naprawdę sporo zyskać. Warto dodać, że za zaoszczędzone pieniądze można dokupić ubezpieczenie kredytu i mieć pewność, że w razie utraty pracy to właśnie ubezpieczyciel weźmie na swoje barki jego dalszą spłatę. Pomimo tego oszczędności mogą być naprawdę spore.

Inną korzyścią, na którą można liczyć właśnie teraz, jest bogatsze wyposażenie samochodu. Lakier metalik, bogatszy zestaw audio, bardziej rozbudowane centrum multimedialne czy atrakcyjniejsze felgi – między innymi na takie udogodnienia wliczone w cenę może liczyć każdy, kto zdecyduje się na zakupy właśnie teraz. Wielu dealerów jest skłonnych dorzucić nawet dodatkowe ubezpieczenie czy drugi komplet kół.

Jeśli kupować samochód to właśnie teraz!

Marzy Ci się wymiana samochodu na nowszy? To waśnie teraz jest idealny moment na podjęcie takiej decyzji. W tym czasie możesz liczyć na wyjątkowo atrakcyjną cenę i wiele dodatkowych pakietów, o których jeszcze rok temu mógłbyś wyłącznie pomarzyć. Nie czekaj, aż ta wyjątkowa okazja Ci ucieknie – już dziś zacznij działać i sprawdź, ile możesz otrzymać właśnie teraz!


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!