Around The Dream – czyli Tobiasz Kukieła i jego nowy projekt!

Interesują Was motocykle? Przygoda? A może dalekie podróże? Tak czy inaczej, będziecie zachwyceni nowym projektem Tobiasza Kukieły!

tobiasz

Pasja, motocykle, podróże i coś więcej…

Lubię jeździć motocyklami, ale nie traktuje takich pojazdów jako podstawowych środków komunikacji – co innego Tobiasz. Kiedyś rozmawialiśmy i już myślałem, że ,,zmądrzał” – mówi – wiesz Bolek, idzie zima, trzeba się powoli ustatkować z życiu… Pytam – to co, w końcu kupujesz samochód? Odpowiedź nieco zbiła mnie z tropu – No co ty? Muszę kupić motocykl z koszem! Ta krótka historyjka przynajmniej częściowo opisuje tego cudownego fanatyka, ale to nie wszystko…

Taki jak Cejrowski tylko lepszy

IMG_9057_(1024x676)

Tobiasz po swoich wyprawach organizuje różne spotkania, miałem przyjemność być na jednym z nich w łódzkim klubie Iron Horse (świetny klub nie tylko dla motocyklistów!). Podczas swojego ,,slajdowiska” połączonego z ciekawymi filami, Tobiasz przeniósł mnie (i publiczność) w egzotyczny świat Kaukazu i okolic, zrobił to jak najlepszy dziennikarz tylko lepiej… Amatorskie nagrania video często lepiej oddają grozę sytuacji, nie ma nic wyreżyserowanego, nie ma dubli – jest po prostu życie i przygoda w czystej postaci. Nic nie stoi pomiędzy podróżnikiem a odbiorcą… Koniec tych pochwał – podsumowując było SUPER – dzięki Tobiasz!

Nowa wyprawa, nowe wyzwania!

IMG_8293_(1024x683)

Była wyprawa Samopas przez Kaukaz, była wyprawa na Bałkany, czas na podróż dookoła świata! Projekt można śledzić na Facebooku na oficjalnym profilu Around The Dream – polecam, ale od razu ostrzegam. Kontakt z Tobiaszem (nawet przez FB) może poskutkować tym, że sprzedacie auto, działkę i lodówkę, kupicie motocykl i pojedziecie gdzieś na 2 lata! Uwaga – jego entuzjazm jest zaraźliwy i przenosi się również przez internet!

PolakPotrafi.pl – czyli jak możemy pomóc Tobiaszowi?

Zorganizowanie wyjazdu dookoła świata nie jest zadaniem prostym. Tobiasz jak zwykle załatwił ze 100 sponsorów, jeden da opony, drugi kufry, trzeci karty o kamery itd. Potrzeba jednak również nieco gotówki, dzięki portalowi PolakPotrafi.pl możemy wspomóc wyprawę Tobiasza do czego gorąco zachęcam! Profil wyprawy na PolakPotrafi.pl >>

Dlaczego warto wspomóc projekt Around The Dream?

Już widzę malkontentów mówiących pod nosem – ,,nie będę nikomu fundować wakacji”, cóż ,,pożyteczna działalność społeczna” nie bardzo u nas jest w modzie. Powodów dla których warto wspomóc tą wyprawę jest tysiąc, ale napisze, dlaczego ja wpłaciłem pieniądze.

  1. Liczę na udział w jakimś spotkaniu (slajdowisku)  z Tobiaszem (będzie ich sporo w różnych częściach kraju) – rewelacyjne przeżycie!
  2. Za wpłacone 15 zł otrzymam 3 super fotki – Tobiasz zna się na tej robocie, będzie z czego zrobić fototapety!
  3. Jak za 5-10 lat Tobiasz będzie już prowadził w telewizji swój program podróżniczy, będę mógł pochwalić się dzieciom – ,,Kiedy jeszcze nie był sławny, Tatuś współfinansował jego wyprawę dookoła świata! Nie wierzycie? Mam nawet zdjęcia!” 🙂
  4. Na spotkaniu w Iron Horse ,,dostałem” coś super od Tobiasza, teraz chcę mu się odwdzięczyć i coś dać!

Więcej informacji o wyprawie znajdziecie na profilu Around The Dream na stronie PolakPotrafi.pl oraz na Facebooku.


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!