3-drzwiowe MINI HATCH – idealny samochód do miasta

Zwrotny, kompaktowy, łatwy w prowadzeniu i parkowaniu – to cechy, którymi powinno odznaczać się każde dobre auto miejskie. Jednak to nie wystarczy, by wyróżnić się z miejskiego tłumu i podkreślić swój indywidualizm. Do tego potrzebne są także wyrazistość, styl i charakter. Wszystkie te cechy łączy nowe 3-drzwiowe Mini Hatch.

3-drzwiowe MINI HATCH

Zwinna elegancja

Wielu osobom auta miejskie kojarzą się wyłącznie z pojazdami, których jedynym zadaniem jest przejazd z punktu A do punktu B. A przecież przy wybieraniu nowego samochodu często kierujemy się nie tylko samymi walorami użytkowymi, ale także innymi cechami, takimi jak wygląd, dynamika czy prowadzenie. Dlaczego w przypadku auta do codziennego miejskiego użytku miałoby być inaczej?

Na szczęście osoby, które chcą w stylowy sposób przemierzać miejskie ulice, nie są skazane na poruszanie się wyłącznie dużymi i nie najlepiej sprawdzającymi się w miejskiej dżungli autami. Samochodem, który potrafi połączyć w sobie cechy zwinnego, niedużego miejskiego hatchbacka z wyjątkową elegancją i niepowtarzalnym designem jest Mini Hatch. Dzięki kompaktowym rozmiarom, zwrotności i zwartej sylwetce świetnie radzi sobie nawet w zatłoczonych, wąskich uliczkach. Jednocześnie pozostaje przy tym nietuzinkowy i przyciąga spojrzenia przechodniów.

Wzbudź w sobie zachwyt

Najnowsza odsłona 3-drzwiowego Mini Hatch to jeszcze bardziej wyrazista i drapieżna sylwetka. Chociaż bryła auta nawiązuje do wyjątkowej tradycji marki i nie sposób jej pomylić z żadnym innym pojazdem, to wyróżnia się nowoczesnością. Wśród nowatorskich rozwiązań dostępnych teraz w Mini Hatch znajdziemy m.in. możliwość zamówienia dachu lakierowanego Multitone w innowacyjnej technologii na mokrym lakierze, pozwalającej uzyskać unikalny, trójkolorowy gradientowy dach z przejściami. Dzięki temu Twoje Mini może być naprawdę wyjątkowe.

Oprócz niepowtarzalnego dachu w nowym Mini znajdziemy m.in. reflektory skrętne w technologii matrycowej, które zapewniają doskonałe doświetlenie w każdych warunkach. Same klosze mają charakterystyczny dla marki klasyczny kształt. Klasyczne w swojej formie pozostaje także wnętrze, nawiązujące do poprzednich generacji modelu. Jednak na pokładzie znajdziemy najnowsze rozwiązania, obejmujące m.in. inteligentne aplikacje i funkcje Mini Connected. Ich obsługę i odczytywanie najważniejszych informacji ułatwiają wysokiej jakości nowoczesne wyświetlacze pięknie wkomponowane w deskę rozdzielczą. Nowe Mini Hatch wzbudza zachwyt tak z zewnątrz, jak i od środka.

Gokartowe wrażenia

Jednym z wyróżników Mini od zawsze były wyjątkowe wrażenia z jazdy. Nie inaczej jest w przypadku najnowszej odsłony modelu. Dzięki bezpośredniemu układowi kierowniczemu, a także zwartej sylwetce, auto dostarcza iście gokartowych wrażeń za kierownicą. Taka charakterystyka doskonale sprawdza się w mieście, gdzie pewność prowadzenia i zwrotność zwiększają bezpieczeństwo, a także ułatwiają wykonywanie różnych manewrów.

Wspaniałe właściwości jezdne nowego Mini Cooper Hatch sprawiają, że to auto może także z powodzeniem być wykorzystywane na torze. W każdej wersji zapewnia ponadprzeciętną dynamikę, a szukający naprawdę sportowych wrażeń mogą zdecydować się na 231-konnego Mini Hatch John Cooper Works. Również w takiej konfiguracji model ten po wyjeździe z toru będzie świetnie sprawdzał się w codziennej, spokojnej jeździe. Wszak Mini Hatch to samochód o wielu twarzach.

Jeżeli chcesz na własnej skórze przekonać się o wyjątkowości najnowszego Mini Hatch, koniecznie odwiedź salony dealerskie MINI M-Cars. Możesz tam nie tylko z bliska sprawdzić auto, ale także uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania i pomoc w konfiguracji swojego wymarzonego modelu.


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!