Ubezpieczenie szyby samochodu

Stosunkowo nowy produkt – ubezpieczenie szyby samochodowej, cieszy się coraz większą popularnością wśród zmotoryzowanych. Dlaczego warto skorzystać z tego rodzaju ubezpieczenia informuje NordGlass, właściciel największej sieci naprawy i wymiany szyb samochodowych.

Informacja: NordGlass

NordGlass serwisJednym z podatniejszych na uszkodzenie elementów konstrukcji samochodu jest szyba, często pojawiają się na niej odpryski czy pęknięcia. Konieczna jest wtedy jej naprawa lub wymiana. Dzięki ubezpieczeniu likwidacja szkody odbywa się bezgotówkowo w profesjonalnej sieci serwisowej.

Ważną informacją dla osób ubezpieczonych jest fakt, że nasze serwisy znajdują się na terenie całej Polski – mówi Michał Misiurny, manager ds. klientów ubezpieczeniowych w sieci NordGlass – Nie ma więc problemu z naprawą lub wymianą szyby, bez względu na to, gdzie znajduje się samochód. Dysponujemy również zespołami wyjazdowymi, co jest pomocne w przypadku braku możliwości dojazdu klienta do jednego z naszych warsztatów. Taka naprawa dokonywana jest wtedy w miejscu postoju samochodu.

Największym atutem tego typu ubezpieczenia jest jego niska cena, która wynosi
od 60 do 120 zł (w zależności od ubezpieczyciela), dla porównania – cena autocasco to wydatek od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Kolejnym argumentem przemawiającym za takim rozwiązaniem jest fakt, że w przypadku wystąpienia uszkodzenia, bez względu na przyczynę i wartość szkody, w kolejnym roku klient firmy ubezpieczeniowej nie traci zniżek w składce, jak to ma miejsce w przypadku AC. Zatem ubezpieczenie szyb samochodowych jest kapitalnym uzupełnieniem zarówno obowiązkowego ubezpieczenia OC, jak i dobrowolnego AC.

Sieć serwisów szyb samochodowych NordGlass współpracuje z 15 ubezpieczycielami komunikacyjnymi, czyli większością na rynku.

Informacja: NordGlass


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!