Suzuki Swace – kusi ceną, ilością miejsca i oszczędnym napędem

Suzuki Swace to samochód, o którym dużo się nie mówi, natomiast wyniki sprzedaży pokazują jasno, że został bardzo dobrze przyjęty przez polskich kierowców. Trudno się temu dziwić, skoro mamy do czynienia z autem o znakomitej funkcjonalności, przepastnym bagażniku, a przy tym bardzo tanim w eksploatacji i znakomicie wykonanym – jak przystało na japońskiego producenta. Sprawdź najważniejsze zalety tego modelu.

Suzuki Swace

Atrakcyjna linia nadwozia

Suzuki Swace to samochód, który naprawdę może się podobać. Przykuwa uwagę agresywnym pasem przednim i bardzo dynamiczną linią nadwozia, która bardziej upodabnia Swace do sportowego coupe niż do rodzinnego kombi.

Linia boczna płynnie przechodzi w kierunku bagażnika, dzięki czemu nie sprawia on wrażenia „przyklejonego” do nadwozia, co przez lata było główną bolączką projektów aut kombi.

Niezawodny i oszczędny napęd hybrydowy

Wielką zaletą Suzuki Swace jest napęd hybrydowy, który wykorzystuje sprawdzoną przez lata technologię. Główną jednostką jest silnik benzynowy 1.8 o mocy 98 KM, wspierany przez silnik elektryczny o mocy 72 KM. Uzupełnianie energii w akumulatorach następuje w trakcie hamowania, dzięki czemu nie ma potrzeby korzystania z zewnętrznych ładowarek.

Swace w tej konfiguracji jest samochodem naprawdę dynamicznym. Około 11 sekund do setki i prędkość maksymalna do 180 km/h w zupełności zaspokoi potrzeby rodziny. Dodajmy, że samochód zawsze jest oferowany z bardzo komfortową, automatyczną skrzynią biegów CVT.

Gigantyczny bagażnik

Czego jak czego, ale pojemności bagażnika w samochodzie rodzinnym nigdy za wiele. Pod tym względem Swace dystansuje większość rynkowej konkurencji, choć na pierwszy rzut oka trudno w to uwierzyć.

Bagażnik w Suzuki Swace ma pojemność aż 596 litrów. Pomieści wszystko, co jest potrzebne podczas rodzinnych wakacji czy weekendowego wyjazdu za miasto, włącznie w hulajnogami, deskorolkami i zabawkami.

Podróż w bardzo komfortowych warunkach

Od auta rodzinnego wymaga się również tego, aby każdy z pasażerów czuł się komfortowo nawet w czasie wielogodzinnej podróży. Duży wpływ na to mają nie tylko elementy wyposażenia odpowiadające za wygodę i rozrywkę, ale również ilość miejsca w kabinie.

Suzuki Swace jest niezwykle przestronnym samochodem, co jest zasługą zwiększenia odległości między fotelami aż do 928 mm. Dzięki temu tym autem swobodnie może podróżować pięć osób, a na tylnej kanapie da się nawet zamontować trzy foteliki dziecięce.

Cena Suzuki Swace? Pozytywne zaskoczenie

Biorąc pod uwagę jakość wykonania, obszerność, poziom wyposażenia oraz nowoczesny napęd hybrydowy, można byłoby się spodziewać bardzo wysokiej ceny za ten samochód. Tymczasem Swace jest dostępny nawet na przeciętną kieszeń.

Cenę Suzuki Swace przedstawi Ci doradca autoryzowanego dealera japońskiej marki – MM Cars Suzuki (https://mmcars.suzuki.pl/auto), który posiada salony w Katowicach, Zabrzu, Lubinie i Warszawie. Przy okazji zapytaj o aktualne promocje na Suzuki Swace, w tym o specjalne warunki finansowania zakupu i korzystne pakiety ubezpieczeń.

O Suzuki Swace czytaj też na stronie https://www.mmcars.pl/.


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!