Każda książka zasługuje na nowe życie! Skup książek — Wrocław

Czytanie książek to świetna forma spędzania wolnego czasu. Dlaczego? Przede wszystkim, dzięki czytaniu poszerzamy swoje słownictwo. Dzięki temu z łatwością możemy opisywać otaczającą nas rzeczywistość, a także prowadzić barwne konwersacje. Co więcej, mamy niepowtarzalną okazję, aby wspierać pracę naszego mózgu, rozwijając swoją wyobraźnie. Jedynym minusem czytania, może okazać się zbyt mała przestrzeń w domu, aby pomieścić kolejne tytuły. Wejdź na skup książek — Wrocław i pozwól swoim książkom iść w świat.

Skup książek — Wrocław

Jak sprzedać książki, których już nie używam?

Do wyboru mamy oczywiście tradycyjną formę, czyli wybranie się do skupu używanych książek w naszym mieście. Mamy jednak lepszą propozycję! Chcesz pozbyć się książek nie wychodząc z domu? Jest to możliwe! Wystarczy wejść na stronę internetową Skupszop i skorzystać z oferty, którą przygotowali. Wystarczy, że wpiszesz kod ISBN, który znajdziesz na swojej książce i poczekasz na wycenę. Skup poda ci gwarantowaną cenę, którą jest w stanie zapłacić za twój egzemplarz. Następnym krokiem jest wysyłka. Nie martw się, jej koszt zostanie pokryty przez skup książek. Wyślij paczkę pocztą lub umów się z kurierem, który osobiście odbierze od ciebie książki. Pamiętaj, że minimalny koszt transakcji to 40 zł, dlatego lepiej nazbierać kilka lektur do sprzedaży.

Od czego zależy cena za książkę?

Zastanawiasz się ile będzie kosztować książka, którą chcesz odsprzedać? Przygotuj się na to, że na cenę końcową, będzie wpływać kilka czynników, które dynamicznie się zmieniają. Pamiętaj, że wycena obowiązuje na dzień składania oferty. Wśród czynników, które wpływają na cenę, możemy wyróżnić:

  • aktualny stan magazynowy
  • aktualną cenę rynkową
  • aktualne zapotrzebowanie.

Jak wygląda procedura po wysłaniu paczki z książkami?

Zastanawiasz się co stanie się z twoimi książkami po nadaniu przesyłki? Gdy paczka trafi w ręce Skupszopu, pracownicy sprawdzą czy wysłaliśmy deklarowaną ilość. W kolejnym kroku ocenią stan książek, a następnie nadadzą im poszczególne kategorie. Książki oceniane są pod względem stanu ogólnego i mogą otrzymać poszczególne kategorie:

  • widoczne ślady użytkowania
  • dobry
  • jak nowy.

Kiedy otrzymam należność za książki?

Gdy paczka trafi w odpowiednie miejsce, a następnie zostanie zweryfikowana, możemy spodziewać się zapłaty. W ciągu 24 godzin od zweryfikowania zawartości, odpowiednia kwota zostanie przelana na podane wcześniej konto bankowe lub na rachunek wybranej fundacji charytatywnej. Gdy środki zostaną przelane, zostaniesz poinformowany wiadomością tekstową.


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!