skrzynie dsg
Witamy na stronach wyszukiwarki portalu przyspieszenie.pl! Na poniższej stronie przezentujemy informacje powiązane z frazą skrzynie dsg. Testy, artykuły oraz dane techniczne pojazdów powiązanych z wyrażeniem skrzynie dsg.
Witamy na stronach wyszukiwarki portalu przyspieszenie.pl! Na poniższej stronie przezentujemy informacje powiązane z frazą skrzynie dsg. Testy, artykuły oraz dane techniczne pojazdów powiązanych z wyrażeniem skrzynie dsg.
Możliwość komentowania została wyłączona.
Zaczynamy długodystansowy test ciekawej wersji Skody Octavii 1.4 TSI DSG po face-liftingu. Prezentowane auto zostało wyposażone w ciekawy silnik 1.4 TSI o mocy 122 KM oraz siedmiobiegową skrzynię DSG. Funkcjonalne nadwodzie w wersji Ambiente posiada dużo miejsca dla kierowcy i pasażerów oraz funkcjonalny – 580 litrowy bagażnik.
Modyfikacje objęły również stylistykę nadwozia i technologie, w jakie wyposażono oba samochody. Znane są już ceny nowych modeli.
Lifting Skody Fabii nie ograniczył się do kosmetycznych zmian nadwozia. Wprowadzono również nowe jednostki napędowe współpracujące ( opcjonalnie ) z dwusprzęgłową skrzynią DSG
Przetestowaliśmy najnowsze Audi TTS Roadster. Czy 272 KM wystarczy aby zapewnić sportowe emocje? Czy skrzynia S-tronik ( DSG ) do dobre rozwiązanie dla sportowego samochodu?
Czy nowa automatyczna skrzynia biegów EDC z podwójnym sprzęgłem wprowadzana przez Renault skończy monopol skrzyni DSG?
W czerwcu br. ruszyła seryjna produkcja sportowej wersji popularnego modelu marki Škoda – Fabii RS. Od przyszłego tygodnia kierowcy z Polski mogą zamawiać Fabię RS w wersji nadwozia Hatchback i Combi.
Prawidłowe serwisowanie auta jest bardzo ważne i często kosztowne. Najtańsza Škoda Yeti z silnikiem 1.2 TSI o mocy 105 KM kosztuje 62 900 zł, więc można byłoby przypuszczać, że za serwisowanie auta też będzie trzeba „trochę” zapłacić, jednak tutaj na użytkowników czeka miła niespodzianka.
Przedstawiciele Bugatti powiedzieli to oficjalnie. Wkrótce nastąpi koniec produkcji Veyrona 16.4. Zamówienie na ostatni z serii trzystu egzemplarzy wpłynęło od Europejczyka. W ten sposób pewna karta historii motoryzacji zaczyna się zamykać. Zanim jednak pracownicy zgaszą światło w hali produkcyjnej, warto przypomnieć sobie chociaż fragment tej opowieści…
Samochody stajni Volkswagena uchodzą w naszym kraju za wzorowe. Chwali się je przede wszystkim za solidność wykonania oraz bezawaryjność. Jest w tym przekonaniu sporo racji, acz VW, podobnie jak każdy liczący się producent, ma na swoim sumieniu także kilka wpadek. Co nie udało się specjalistom z Wolfsburga? Oto druga część naszych rozważań.
Skoda Rapid debiutuje na rynku w dość trudnym okresie. Pesymistyczne prognozy ekonomiczne, nieciekawa, jesienna pogoda, huragan w USA (z pewnością zwiastujący rychły koniec świata). Chwila – czy to czasem nie są warunki sprzyjające zakupom tanich, pojemnych i ekonomicznych aut?