Ile kosztuje samochód Volvo?

Myślisz o kupnie nowego samochodu? Masz na oku Volvo, lecz nie dokonałeś jeszcze ostatecznego wyboru? Boisz się, że na wymarzony model nie starczy Ci pieniędzy, a nie chcesz wybierać niczego “pomiędzy”? Wybór nowego auta to decyzja na lata, dlatego powinna być bardzo dobrze przemyślana. Każdy kierowca wie również doskonale, że nowe auto to najlepsze rozwiązanie. Co zrobić zatem, gdy ze względów finansowych w grę wchodzi tylko używane? Czy musimy wstrzymać się z zakupem? Odkładać pieniądze i jeździć starym “trupem”? Ależ skąd! Niekoniecznie! Dealer Volvo ma ofertę, która przedstawia się naprawdę bajecznie! Ile kosztuje nowe Volvo? Jaki jest koszt nowego samochodu?

Ile kosztuje samochód Volvo

Nowe Volvo bez gotówki? – Sprawdź, czy masz szansę na finansowanie

Myślisz o kupnie nowego samochodu? W pierwszej kolejności zastanów się, jakiego auta poszukujesz i czego w ogóle oczekujesz. Czy szukasz auta na częste rodzinne wycieczki, długie trasy i wyjazdy? Czy może wystarczy Ci małe, ekonomiczne autko, by wygodnie dojeżdżać do pracy? Czy wolisz funkcjonalne i praktyczne kombi, czy raczej coupé – szybkie i sportowe? Najważniejsze, aby dokładnie przeanalizować swoje potrzeby i możliwości, określić interesujący nas model samochodu i jak najdokładniej skonfigurować swoje wymarzone auto, uwzględniając przy tym wszystkie szczegóły i detale.

Wybór wyposażenia i konkretnego modelu,zależy głównie od wysokości naszego budżetu. Choć zakup nowego auta jest najlepszym rozwiązaniem, to wiąże się jednak z dużo większym wydatkiem. Nie masz gotówki na wymarzone auto w wybranej konfiguracji? Nie martw się! Nic straconego! Dobrym pomysłem będzie najem konsumencki lub finansowanie. Takie formy finansowania zewnętrznego pozwolą Ci uzyskać dostęp do komfortowych i dobrze wyposażonych samochodów, bez ryzyka utraty płynności finansowej. Specjalnie dla Ciebie i Twojej wygody dealer Volvo przygotował szereg usług finansowych:

  • Najem konsumencki, który łączy w sobie niskie raty i możliwość częstej wymiany pojazdów;
  • Wynajem długoterminowy, który zapewnia niską ratę przez cały okres użytkowania;
  • Abonament z miesięczną opłatą, który daje dostęp do nowych pojazdów i usług dodatkowych oraz pokrywa koszty serwisów i przeglądów, łącznie z ubezpieczeniem i pomocą drogową.

Ile kosztuje nowe Volvo z salonu?

Dealer Volvo oferuje nam najem konsumencki, abonament, wynajem długoterminowy… To jednak nie koniec propozycji i atrakcyjnej oferty, gdyż mamy też do wyboru nowe Volvo z gwarancją ceny! Oferta specjalna pozwala nam wybrać nowy model Volvo z zyskiem nawet do 50 000 tys. złotych! Jaki jest koszt nowych samochodów Volvo? W ofercie specjalnej dostępne są między innymi takie modele:

  • Volvo XC60 w wersji B Core z silnikiem benzynowym B4 (197 KM) oraz 8-stopniowa automatyczna skrzynia biegów – Już od 196 000 PLN brutto;
  • Volvo XC40 w wersji Essential Core w silniku benzynowym T2 (129 KM) oraz 6-biegowa manualna skrzynia biegów – Już od 139 000 PLN brutto;
  • Volvo XC90 w wersji Core w silniku diesla B5 AWD (235 KM) oraz z 8-stopniowa automatyczna skrzynia biegów – Już od 273 000 PLN brutto;
  • Volvo S60 w wersji Plus Bright w silniku benzynowym B4 (197 KM) oraz 7-stopniowa DCT automatyczną – Już od 185 000 PLN brutto;
  • Volvo S90 w wersji Core w silniku benzynowym B4 (197 KM) oraz z 8-stopniowa automatyczna skrzynia biegów – Już od 207 000 PLN brutto.

Wszystkie wymienione auta możemy kupić w autoryzowanym salonie Volvo. Autoryzowane punkty sprzedaży umożliwiają zakup nowego samochodu w bardzo atrakcyjnej cenie, oferując nam przy tym różne modele – sedan, hatchback, SUV, crossover, cross country… Każdy znajdzie idealny model dla siebie!


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!