Dlaczego warto wypożyczyć samochód dostawczy z chłodnią od Dolcar?

Jeśli Twój biznes wymaga skorzystania z auta z chłodnią – warto skierować się do sprawdzonej wypożyczalni takich pojazdów. Dolcar oferuje preferencyjne warunki zarówno w przypadku chęci wynajmu krótko- i długoterminowego. Co oferuje? Dlaczego warto skorzystać z jej usług? O tym poniżej!

  1. Zaufaj specjalistom w branży
  2. Wypożyczalnia samochodów chłodni na korzystnych warunkach
  3. Wypożyczalnia samochodów dostawczych z chłodnią oferuje niezbędny pakiet ubezpieczeń
  4. Wynajem chłodni Warszawa – rodzaje najmu
  5. Ile kosztuje wypożyczalnia samochodów chłodni?

Dlaczego warto wypożyczyć samochód dostawczy z chłodnią od Dolcar

Zaufaj specjalistom w branży

Wypożyczając pojazd z firmy, która posiada bogatą ofertę samochodów-chłodni masz pewność, że znajdziesz auto dopasowane do swoich potrzeb. Wysoce zróżnicowany stopień ładowności – od 1 tys. do 1,5 tys. kg, auta dostosowane do przewozu produktów chłodzonych lub mrożonych – to tylko ułamek spośród dostępnych propozycji. 

Wypożyczalnia samochodów chłodni na korzystnych warunkach

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wynająć auto na dłuższy okres lub tylko na realizację pojedynczego zlecenia – możesz liczyć na atrakcyjne propozycje. Nadrzędnym celem Dolcar jest właśnie zapewnienie przystępności cenowej dla każdego przedsiębiorcy. Więcej szczegółów znajdziesz tutaj: https://dolcar.auto.pl/wypozyczalnia-samochodow-chlodni/.

Wypożyczalnia samochodów dostawczych z chłodnią oferuje niezbędny pakiet ubezpieczeń

Nie musisz martwić się o dodatkowe formalności i konieczność załatwiania ubezpieczenia na własną rękę. Oferowane przez Dolcar auta są objęte pakietem niezbędnych zabezpieczeń i działają na gwarancji fabrycznej. 

Co więcej, podczas trwania najmu możesz liczyć na pełen pakiet serwisowy i wsparcie – w dzisiejszych czasach komfort i zadowolenie klientów ma fundamentalne znaczenie.

Wynajem chłodni Warszawa – rodzaje najmu

Co kryje się pod nazwą opcji wynajmu krótko-, średnio- i długoterminowego? 

Najem krótkoterminowy bazuje na opcji wynajmu od 1 dnia do miesiąca.

Najem średnioterminowy obowiązuje od 1 do 13 miesięcy. 

Najem długoterminowy zakłada wynajem od 13 do 60 miesięcy. Ponadto klient otrzymuje gwarancję stałej stawki przez cały okres obowiązywania umowy. W tym przypadku nie ma również konieczności uiszczania opłaty wstępnej.

Ile kosztuje wypożyczalnia samochodów chłodni?

Na początek warto zaznaczyć, że wypożyczalnia Dolcar do każdego klienta podchodzi indywidualnie. Cena takiego najmu jest bowiem uzależniona od wielu czynników poza planowanym okresem wypożyczenia. Do przygotowania oferty szytej na miarę niezbędne jest przygotowanie indywidualnej oferty w ramach bezpośredniego kontaktu z firmą Dolcar.


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!