Czym różni się mini autocasco od pełnego AC?

Autocasco to popularna i nieobowiązkowa polisa komunikacyjna, która chroni ubezpieczony pojazd przed skutkami różnego rodzaju zdarzeń, jak kolizje, wypadki, kradzież czy uszkodzenia. Istnieje też możliwość wykupienia ochrony przed tylko takimi zdarzeniami, których obawiasz się najbardziej. Taką możliwość daje tzw. mini autocasco, czyli Smart Casco w LINK4.

Czym różni się mini autocasco od pełnego AC

Standardowe ubezpieczenie Autocasco zazwyczaj obejmuje wiele różnych sytuacji, które mogą doprowadzić do kradzieży, uszkodzenia lub nawet całkowitego zniszczenia pojazdu. Jeżeli jednak chciałbyś zabezpieczyć się np. tylko w razie kradzieży, to czy musisz płacić cenę pełnej polisy AC? Okazuje się, że nie! Istnieje sprytne rozwiązanie dla kierowców, którzy do tej pory nie interesowali się pełnym AC.

Co to jest mini autocasco, czyli Smart Casco w LINK4?

W LINK4 masz możliwość zakupu ubezpieczenia, w ramach którego możesz wybrać interesujący Cię zakres. Smart Casco to Autocasco w spersonalizowanej formie, które możesz dostosować do własnych potrzeb oraz preferencji lub potrzeb. Dzięki temu możesz ubezpieczyć swój pojazd przed konsekwencjami tylko tych zdarzeń, których najbardziej się obawiasz.

Smart Casco dostępne jest w pięciu różnych wariantach. Wśród nich znajdziesz zabezpieczenie auta przed skutkami działania żywiołów lub konsekwencjami kradzieży. Trzecią opcją jest połączenie ochrony obu tych ryzyk. Kolejny wariant chroni na wypadek wystąpienia szkody całkowitej oraz skutków działania żywiołów. Ostatnia z możliwości to ochrona przed skutkami tych wszystkich ryzyk.

To bardzo ciekawe rozwiązanie, dzięki któremu w praktyce zyskujesz ochronę przed skutkami tych zdarzeń , na które masz najmniejszy wpływ, jak np. kradzież czy działanie żywiołów. Jeżeli dojdzie do szkody w wyniku któregoś z ryzyk, wymienionego w OWU, dzięki Smart Casco w LINK4, będziesz mógł szybko usunąć powstałe szkody i naprawić swój samochód.

Czym minicasco różni się od pełnego AC?

Pierwszą różnicą, którą z pewnością zauważają kierowcy, jest cena tego ubezpieczenia. Mini Autocasco, czyli Smart Casco w LINK4 jest zauważalnie tańsze od pełnego ubezpieczenia AC. Do tego ceny poszczególnych wariantów są znane z góry i nie ma tutaj oczekiwania na wyliczenie składki, jak przy Autocasco. Najtańszy wariant kosztuje tylko 59 zł, a najdroższy 424 zł.

W związku z ceną niższą od pełnego AC, węższy jest także zakres ubezpieczenia. . Pełne Autocasco chroni w przypadku wielu zdarzeń, natomiast w Smart Casco możesz wybrać konkretny wariant, obejmujący wybrane ryzyka – masz aż 5 do wyboru!

Smart Casco w LINK4. Dlaczego to idealna polisa dla Ciebie?

Smart Casco, czyli ubezpieczenie minicasco w LINK4 to sposób na dodatkową ochronę samochodu na atrakcyjnych warunkach. Dzięki niemu zabezpieczysz swój pojazd przed wybranymi ryzykami, bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów.

Jego ogromną zaletą jest dowolność wyboru. Możesz zdecydować się wyłącznie na ten wariant, który stanowi Twoim zdaniem największe zagrożenie dla Twojego pojazdu. Dla jeszcze większej wygody trzy wymienione ryzyka zostały skonfigurowane w pięć pakietów.

Smart Casco czyli mini autocasco. Kilka słów na koniec

Smart Casco to sprytne rozwiązanie dla kierowców, którzy chcą dodatkowej ochrony, ale nie potrzebują pełnego AC. Mogą więc wybrać ubezpieczenie przed tymi zdarzeniami, których obawiają się najbardziej. Jeżeli jesteś zainteresowany tego typu polisą, sprawdź szczegółowe informacje na stronie LINK4.pl. Znajdziesz tam wszystkie niezbędne informacje oraz dowiesz się jak szybko i wygodnie ubezpieczyć swój samochód.

Wybrany wariant ubezpieczenia Smart Casco dostępny w LINK4 tylko w pakiecie z OC. Szczegółowe informacje sprawdź w OWU dostępnym na www.link4.pl.

Artykuł przygotowany we współpracy z LINK4


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!