Ogólnopolskie Targi Flotowe Fleet Market 2010

W Ożarowie swoją premierę będzie miał m.in. najnowszy model Citroena – C4, przywieziony prosto z Paryża. Nie mniej ciekawie zapowiadają się premierowe pokazy Hyundaia ix20, a także Opla Astry kombi.

Już tylko miesiąc pozostał do jednego z największych, najważniejszych i najbardziej spektakularnych wydarzeń w branży flotowej w 2010 roku – Targów Fleet Market. 23 listopada przez jeden dzień Ożarów Mazowiecki będzie flotową stolicą Polski.

Tegoroczny Fleet Market zapowiada się wyjątkowo z kilku powodów.  Na 400 kwadratowych powierzchni wystawienniczej swoje produkty i usługi zaprezentuje ponad 50 wystawców, reprezentujących wszystkie branże i profile działalności – od finansowania, zarządzania, usług serwisowych, przez koncerny paliwowe, firmy teleinformatyczne, aż po koncerny motoryzacyjne. Szczególnie te ostatnie szykują kilka spektakularnych niespodzianek, w tym kilka polskich premier.

Targi Flotowe Fleet Market 2010

Autem mniej flotowym, ale nie mniej ciekawym na pewno będzie pickup Volkswagena – Amarok, który na Fleet Market także będzie miał polską premierę.

Na Fleet Market będą również panele dyskusyjne – o zmianach w ustawie o podatku VAT, które są planowane na początku przyszłego roku bądź zasadach wprowadzenia car policy w firmie.

Dla gości przewidziane są atrakcyjne nagrody, takie jak weekendy w SPA do którego zwycięzcy udadzą się nowym Citroenem C4 czy laptopy.

Wstęp na targi jest bezpłatny.


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!