Nowości w Motogar Polska. Od teraz kupisz tu też oryginalne części do quadów

Motogar Polska, sklep znany z szerokiej dostępności oryginalnych części motocyklowych (m.in. do marek: Honda, Suzuki, Kawasaki i Yamaha), wchodzi w tej chwili w segment ATV. Adrian Pakulski, współwłaściciel spółki Enduro7, która zarządza marką Motogar Polska mówi nam, że plany wejścia w części do quadów mieli już w 2022 r.

oryginalne części do quadów

Z oficjalnych informacji wynika, że Motogar Polska miał ofertować oryginalne części do quadów (na razie marek japońskich) już w 2022 r., ale te plany zostały odsunięte w czasie ze względu na wzmożone inwestycje w technologie.

– Wprowadziliśmy wygodną wyszukiwarkę części po modelach. Motogar co prawda oferował ją już dla motocykli, ale równoległa obsługa klientów, zainteresowanych ofertą do pojazdów ATV okazała się sporym wyzwaniem technicznym i technologicznym. Sklep przeszedł wiele zmian interfejsowych oraz optymalizacyjnych na poziomie serwerowym, aby móc obsługiwać większą liczbę użytkowników – komentuje Adrian Pakulski.

Jak podaje biuro prasowe spółki Enduro7, Motogar Polska już teraz oddaje do dyspozycji swoich klientów m.in. części do quadów marek:

  • Honda
  • Suzuki
  • Kawasaki
  • Yamaha,

ale wkrótce ma wprowadzić i obsługiwać zamówienia dla marek: Polaris i Kymco.

Jak podaje spółka, w tej chwili Motogar Polska oferuje blisko 20 tys. części do motocykli, ale już teraz około 1,5 – 1,6 tys. z nich, to oryginalne części do quadów (poniżej 10% całej oferty), ale te liczby mają szybko rosnąć.

Quady są bardziej złożonymi konstrukcjami od motocykli, więc liczba części, w które chcemy wypełnić sklep Motogar Polska jest znacznie większa od pierwotnych założeń. Quady mają bardziej złożone napędy, więc żeby zadowolić statystycznego właściciela takiego pojazdu, nasza oferta musi być kompletna – dodaje Pakulski.

Do końca 2024 r. Motogar Polska ma zwiększyć liczbę części do quadów z 1,5 – 1,6 tys. do blisko 5 tys. i podwoić je w 2025 r.
Wyszukiwarka części dla Kymco i Polarisa ma zostać wdrożona w II kwartale przyszłego roku – marki japońskie są w nią wyposażone już teraz – w tym m.in. Honda.

O marce Motogar: Motogar Polska to sklep zarządzany przez spółkę Enduro7 z siedzibą w Koszalinie, który ma w swojej ofercie oryginalne części do motocykli i quadów. W ofercie m.in. OEM’y do marek takich, jak: Aprilia, Benelli, Derbi, Ducati, Gilera, Harley Davidson, a także Honda, Indian i Kawasaki oraz wielu innych.

Motogar Polska został uruchomiony w połowie 2016 r. i jest jednym z najlepiej rozpoznawalnych sklepów w swojej kategorii w Polsce.


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!