Audi prezentuje swoje zabawki

Na 63. targach zabawek w Norymberdze Audi prezentuje paletę swoich produktów przeznaczonych dla dzieci. Od śliniaczka po samochód dziecięcy w stylistyce Audi. Od 1 do 6 lutego marka z czterema pierścieniami zaprezentuje wybrane nowości zarówno dla starszych, jak i młodszych dzieci. Ulubione przez najmłodszych auto – „Audi Junior quattro“ pokazane zostało na targach w nowej stylistyce. Z kolei prototyp „Audi Kinder Laufrad“ jest połączeniem hulajnogi i rowerka bez pedałów.

Informacja: Audi

Audi Kinder LaufradGłówną atrakcją na stoisku targowym Audi jest „Audi Junior quattro“, wykonany zgodnie z trendami nowej stylistyki marki. Ta mała wyścigówka, charakteryzująca się ostrymi konturami, sportowymi nadkolami oraz tapicerowanym siedziskiem gwarantuje maluchom dobrą zabawę podczas jazdy.

Z kolei prototyp modelu „Competition Kit“ oferuje dodatkowo elektryczne światła LED. Jego sportowy wygląd oparty jest na pakiecie Competition Kit Audi A1.

Prezentując na targach zabawek prototyp „Audi Kinder Laufrad“ Audi przedstawia nową koncepcję „2 w 1“. W wersji podstawowej jest to rowerek biegowy w ekskluzywnej stylistyce Audi. Kilkoma ruchami można szybko i łatwo przekształcić go w hulajnogę. W ten sposób Audi łączy zalety dwóch pojazdów dziecięcych w ramach jednej koncepcji.

Produktem odpowiednim na mroźną porę roku, zaprezentowanym na stoisku, są sanki „Audi Snow Bob“. Ich stylistyka przypomina legendarne samochody z lat 30. posiadające opływowe kształty – dzięki żłobionemu profilowi „Audi Snow Bob” szybko pokonują ośnieżone stoki.

Na targach prezentowana jest również kolekcja dziecięca Heritage, nawiązująca do sukcesów wyścigowych marki Audi w latach 80. Od koszulki polo po kurtkę – szeroki wybór odzieży wysokiej jakości. Wspólna kolekcja dziecięca Audi i Käthe Kruse została poszerzona o śliniak, zegarek z pozytywką, misia – kierowcę wyścigowego oraz śpioszki.

Specjalną atrakcją wśród prezentowanych modelików będzie Audi A6 Avant w skali 1:87. Ekskluzywna edycja w beżu, limitowana jest do 500 sztuk.

Oprócz nowości, na stoisku Audi, zaprezentowana zostanie klasyczna oferta wysokiej jakości: między innymi modelik A1 Pullback, czy pluszowy miś Audi – Motorsport.

Targi zabawek w Norymberdze należą do wiodących targów branży zabawkarskiej i rekreacyjnej. W dniach od 1 do 6 lutego około 2 700 międzynarodowych wystawców zaprezentuje tam swoje produkty.
Na stoisku Audi (D-172), znajdującym się w hali 7A, odwiedzający, dziennikarze oraz dystrybutorzy i odbiorcy hurtowi będą mogli odkryć świat zabawek marki z czterema pierścieniami.

Informacja: Audi

Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!