„Volkswagen Rally mobile“ na iPhone i iPod touch

Rajd Dakar 2011 rusza za dwa dni i potrwa do 15 stycznia. Z nową, bezpłatną aplikacją „Volkswagen Rally mobile” na iPhone i iPod touch, kibice i dziennikarze będą mieli dostęp do najbardziej aktualnych informacji o rajdzie.

„Rally mobile” w pełni wykorzystuje najnowsze rozwiązania iPhone i systemu iOS. Treści multimedialne można na przykład wysłać przez Airplay na swój sprzęt domowy.

Aplikacja na iPhone obejmuje oprócz typowych wiadomości – na przykład komunikatów z każdego etapu oraz relacji z biwaku – także treści multimedialne. „Rally mobile” przekazuje codziennie prawie trzyminutowe filmowe podsumowania etapów, wypowiedzi duetów fabrycznych nagrane w plikach dźwiękowych oraz zdjęcia. Aktualności są uzupełnione licznymi informacjami „z drugiego planu”: oprócz interaktywnego zestawienia na temat nowego Race Touarega 3 i jego cech charakterystycznych, użytkownicy iPhone mają dostęp do szczegółowych informacji o poszczególnych etapach oraz map trasy rajdu.

Aplikacja „Rally mobile” jest na bieżąco aktualizowana: najnowsze rezultaty – na przykład klasyfikacje etapowe i ogólne są dostępne zawsze bezpośrednio po zakończeniu poszczególnych odcinków. Aplikacja jest dostępna bezpłatnie w Apple Store.


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!