Seat walczy w konkursie ,,Top Serwis People”

Wraz z początkiem roku ogłoszone zostały wyniki corocznych zawodów wyłaniających polskich reprezentantów do finału w międzynarodowym konkursie Top Serwis People. O światowe tytuły Najlepszego Mechanika, Doradca Serwisu i Kierowników Działu Części nasi przedstawiciele będę walczyć z najlepszymi z innych krajów.  

Informacja: Seat

seatPolską Sieć Autoryzowanych Serwisów na arenie międzynarodowej będzie reprezentować czwórka zwycięzców w trzech kategoriach. W kategorii Najlepszego Mechanika na finał zawodów jadzie zwycięzca wraz wice-mistrzem. Polskie eliminacje obejmowały również szkolenia z najnowszych technologii kontrahentów SEAT-a, jakimi są: producent olei Castrol i producent lakierów Glasurit. I tak naszymi przedstawicielami będę w kolejnych kategoriach:

Najlepszego Mechanika
I miejsce – Grzegorz Stochła, z serwisu „Rejski” w Bydgoszczy
II miejsce – Jarosław Mikołajczyk z serwisu „Komot” w Bielsko Białej
Najlepszego Doradcy Serwisu – Andrzej Guba z serwisu „KMJ Kaszubowscy” w Gdańsku
Najlepszego Kierownika Działu Części – Mariusz Bolek z serwisu „Auto Barcelona” w Warszawie

Międzynarodowy Konkurs SEAT-a “Top Service People” organizowany daje możliwość  sprawdzenia wiedzy i umiejętności praktycznych, pracowników sieci oficjalnych Partnerów SEAT-a z wszystkich krajów posiadających oficjalnych dystrybutorów marki SEAT.

Konkurs ma na celu stałe doskonalenie i podnoszenie profesjonalizmu pracowników Sieci Autoryzowanych Serwisów SEAT-a na całym świecie. Coraz wyższe kompetencje i kwalifikacje oraz zmotywowanie i skuteczność w rozwiązywaniu problemów pracowników przekłada się na profesjonalną obsługę oraz jeszcze  większe zadowolenie Klientów.

Już w marcu będziemy kibicować naszym reprezentantom w walce o międzynarodowe podium. Tym mocniej że już w poprzednich latach nasi rodacy przyzwyczaili nas do sukcesów. Wystarczy wspomnieć chociażby o ostatnich naszych sukcesach w poprzednich latach, takich jak miejsca na międzynarodowym podium praktycznie we wszystkich kategoriach, w tym też najwyższym miejscem w kategorii Najlepszego Mechanika.

Jesteśmy dumni z naszych przedstawicieli, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje, wiedzę i praktyczne umiejętności mające przekładać się na jak najwyższy poziom satysfakcji naszych Klientów oraz jak najwyższy poziom profesjonalizmu świadczonych usług.

 

Informacja: Seat

Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!