Przebiegnij maraton, odjedź nowym Volvo V40!

Już tylko 6 miesięcy pozostało do startu 13. Poznań Maratonu. Do wygrania w nim będzie nowe Volvo V40. To ostatnim moment by rozpocząć przygotowania, ukończyć maraton i odjechać z mety samochodem Volvo.

Informacja: Volvo

Volvo V40Podstawowy plan jest taki – treningi, start i ukończenie 13. Poznań Maraton. Jak tego dokonać? Na pewno warto skorzystać z porad i relacji z przygotowań 50 uczestników Wyzwania Runner’s World Powered by Volvo. Volvo zadbało również o dodatkową motywację dla uczestników maratonu. W tym roku na jednego z uczestników, który dobiegnie do mety maratonu czeka zupełnie nowe Volvo V40. Auto zostanie rozlosowane wśród wszystkich uczestników, którzy ukończą bieg.

Przygotowanie

W ramach kontynuacji projektu Volvo for Marathon, w tym roku Volvo nie tylko wspiera sam bieg maratoński, ale również przygotowania do niego.

Postanowiliśmy nawiązać współpracę z magazynem Runner’s World, który promuje zdrowy tryb życia, ale także aktywizuje swoich czytelników do brania udziału w różnych sportowych wydarzeniach. Właśnie jednym z nich jest 13. Poznań Maraton. – powiedział Mariusz Nycz, Dyrektor Marketingu i PR w Volvo Auto Polska

W projekcie Wyzwanie Runner’s World Powered by Volvo 50 czytelników, przez 16 tygodni pod okiem trenera będzie przygotowywać się do październikowego maratonu. Dodatkowo będą mieli szansę wygrać weekendowy test nowego Volvo V40, które jest nagrodą główną w poznańskim biegu.

Nagroda główna

W tym roku nagroda jest wyjątkowa – całkowicie nowe Volvo V40. Ten model, to prestiżowy, pięciomiejscowy i pięciodrzwiowy hatchback. Samochód wyróżnia nowoczesny design, wszechstronność oraz wysoki poziom bezpieczeństwa. V40 to pierwsze na świecie auto, które zostało wyposażone w poduszkę powietrzną dla pieszych. W przypadku zderzenia z pieszym wysunie się ona spod maski i pokryje swoim zasięgiem jedną trzecią przedniej szyby.

Samochód zostanie rozlosowany wśród wszystkich uczestników, którzy ukończą maraton.

Bieganie w Polsce, zarówno rekreacyjne jak i wyczynowe staje się coraz bardziej popularne. Dlatego staramy się systematycznie rozwijać nasz projekt i zainteresować nim nie tylko zawodowych biegaczy, ale również początkujących amatorów joggingu. W tym roku, oprócz sponsoringu samego maratonu w Poznaniu, wspieramy również przygotowania zawodników do biegu. Mam nadzieję, że atrakcyjna nagroda, która będzie czekać na mecie dodatkowo zachęci biegaczy z całej Polski do udziału w 13. Poznań Maratonie – podsumował Mariusz Nycz

Informacja: Volvo


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!