Promocja na…czujniki parkowania

Panująca obecnie aura nie sprzyja komfortowemu parkowaniu auta. Słaba widoczność, spowodowana brakiem światła, śniegiem i mgłą, powoduje często obniżenie bezpieczeństwa podczas parkowania tyłem i innych manewrów przy wykorzystaniu wstecznego biegu. Co za tym idzie o uszkodzenia tylnego zderzaka czy błotnika bardzo łatwo. Mogą się one zdarzyć nawet najbardziej wytrawnym kierowcom.

Informacja: Seat

 

Seat czujniki parkowaniaDlatego firma Iberia Motor Company, Generalny Importer aut marki SEAT, przygotowała dla wszystkich Klientów Salonów i Serwisów SEAT-a specjalną promocyjną cenę na zestaw czujników parkowania. Dla wszystkich, którzy do 30 kwietnia b.r. zdecydują się na zakup zestawu jego koszt wyniesie jedynie 329 zł, co daje rabat w wysokości ponad 55 zł (poprzednia cena 386,60 zł).

Zestaw zawiera 4 sensory ultradźwiękowe instalowane w tylnym zderzaku oraz kolorowy wyświetlacz diodowy 8 cm x 2 cm, wskazujący odczyt z każdego sensora osobno. W wyświetlaczu znajduje się zintegrowany cyfrowy sygnał dźwiękowy, który ostrzega o zbliżającej się przeszkodzie (zasięg ostrzegania wynosi od 1,8 m do 0,3 m). System włącza się automatycznie po załączeniu biegu wstecznego w aucie.

Zimowe promocje na nowe SEAT-y

Jednocześnie u dealerów SEAT-a w całym kraju nadal nabyć można auta z roku 2011 na specjalnych, preferencyjnych warunkach z upustami nawet do 18.000 zł.

Klienci SEAT-a mogą wybierać także spośród upustu cenowego bądź kompletu opon zimowych 4 w cenie 1 opony.

Od stycznia w salonach SEAT-a można nabyć także model Altea 4 Freetrack z napędem 4×4, oszczędnym i dynamicznym silnikiem TDI oraz bogatym pakietem wyposażenia już za 99.900 zł, a wybierając auto z dwu-sprzęgłową skrzynią automatyczną DSG oszczędzić nawet 9.212 zł.

Informacja: Seat

Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!