Nowy Hyundai ix45 – zdjęcia

Wkrótce Hyundai zaprezentuje nową generację swojego SUVa Santa Fe, który na rynkach europejskich prawdopodobnie będzie nosił nazwę ix45. Firma właśnie wypuściła do sieci nowe zdjęcia i wizualizacje auta, które zadebiutuje w przyszłym miesiącu w Nowym Yorku. 

Nowe zdjęcia Hyundaia Santa Fe

Filozofia stylistyczna Storm Edge

Wizualizacje, które oglądaliśmy kilka tygodni temu prezentowały nieco mniej realne kształty Hyundaia Santa Fe. Teraz wiemy już mniej więcej jak w rzeczywistości wyglądać będzie masywny SUV. Zgodnie z oczekiwaniami, kolejne auto Hyundaia będzie posiadać jeszcze bardziej nowoczesne kształty i agresywną stylizację, niż np. ix35. Nazwa nowej filozofii stylistycznej to ,,Storm Edge„. Zastąpi dotychczasową ,,Fluidic Sculpture„. Samochód zostanie wyposażony w światła do jazdy dziennej w technologii LED i diodowe lampy tylne. Egzemplarz ze zdjęć posiada 19” felgi aluminiowe.

Hyundai ix45/Santa FeSilnik Hyundaia ix45

Benzyna 2.0 278 KM i diesel 2.2 225 KM?

Obecnie samochód może pomieścić do siedmiu osób. Nowa wersja może być równie funkcjonalna. Pod maską Santa Fe, który na rynek europejski trafi prawdopodobnie jako ix45, może pracować turbodoładowany, czterocylindrowy silnik o pojemności 2.0 l i mocy 278 KM. W kuluarach mówi się także o jednostce wysokoprężnej o pojemności 2.2 i mocy 225 KM.

Hyundai ix45/Santa Fe - felgiNowy SUV Hyundaia zadebiutuje już w przyszłym miesiącu podczas targów w Nowym Yorku. Wtedy też przekonamy się, ile jest prawdy w przedpremierowych przewidywaniach dotyczących danych technicznych.


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!