Najlepszy program do monitorowania samochodów – co może Ci zaoferować?

Chcesz poprawić efektywność działania swojej firmy? W takim razie musisz wykorzystywać innowacyjne narzędzia i technologiczne rozwiązania. Pójście z duchem czasu jest wyjątkowo istotnym aspektem, dzięki któremu rozwój Twojej działalności będzie dynamiczny. Pamiętaj, że konkurencja nie śpi, dlatego nie możesz bagatelizować nowoczesnych narzędzi, które nie tylko pozytywnie wpłyną na proces logistyki, ale także zabezpieczą Cię na ewentualność kradzieży, oszustw itp. nieprzyjemnych sytuacji.

Najlepszy program do monitorowania samochodów

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, co profesjonalnie zaprojektowany program do monitorowania samochodów może Ci zaoferować? Z naszym poradnikiem żadne oprogramowanie nie będzie mieć przed tobą tajemnic. Dzięki temu zabezpieczysz swoje maszyny w sposób efektywny i poprawisz wydajność ich pracy – niezależnie, czy chodzi o samochody osobowe przedstawicieli handlowych, ciągniki, TIRy, czy maszyny budowlane.

Zużycie paliwa i parametry jazdy

Często dochodzi do sytuacji, w których pracownicy wykorzystują auta służbowe do celów prywatnych. Program do monitorowania samochodów nie tylko będzie na bieżąco pokazywać jego lokalizację, ale również rejestrować ją, dzięki czemu pracodawca będzie w stanie ocenić, czy dany specjalista nie przesadzał nieco z podróżami rodzinnymi lub osobistymi, wykorzystując przy tym paliwo na koszt firmy. Przelewanie paliwa do kanistrów również nie będzie miało miejsca w tym wypadku, ponieważ wystarczy porównać informacje, ile benzyny lub ropy zostało wlane do baku z fakturą.

Trasy i rozsądne podejście do planowania

Pamiętaj, że najkrótsza trasa może okazać się najdroższa, chociażby ze względu na bramki na autostradach. Warto zatem rozsądnie zaplanować ją przy pomocy internetowych i multimedialnych narzędzi, oferując później pracownikowi dokładny przebieg drogi. Program do monitorowania samochodów oferuje podgląd pozycji na żywo, dzięki czemu w razie ewentualnej zmiany, od razu otrzymasz o tym informację.

Raportowanie i wskazanie elementów do poprawy

Dysponując jedynie informacjami na temat tras z lokalizatorów GPS, fakturami za paliwo i podstawowymi danymi od naszych pracowników, ciężko było realnie ocenić ich wydajność, zgodność prac z przedstawionym planem itp. Musieliśmy dokonywać analizy ręcznie. Teraz wszystkie parametry zbierane są przez czujniki, przesyłane do systemu, gdzie automatycznie są weryfikowane przez program do monitorowania samochodów. Ty otrzymujesz jedynie gotowy raport, który możesz porównać z innymi i samodzielnie ocenić, które elementy realizacji zadań służbowych są do poprawy.


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!