Folia ochronna na samochód, korekta lakieru i ceramika na auto – czyli o tym, co musisz wiedzieć, zanim zdecydujesz się na Car Detailing

Z pewnością wielu kierowców dba o swoje auto, regularnie odwiedzając myjnię. Niestety użytkowanie pojazdu odciska swój ślad na lakierze, który pod wpływem zanieczyszczeń ulega uszkodzeniom. Rozwiązaniem tego problemu jest auto detailing, dzięki któremu pojazd odzyska swój pierwotny blask.

Folia ochronna na samochód

Car detailing – by samochód lśnił nowością

Rezultaty kosmetyki samochodowej można dostrzec od razu. To właśnie karoseria jako pierwsza ukazuje się oczom tuż po odebraniu pojazdu z samochodowego SPA. Specjaliści porównują renowację lakieru do szlifowania diamentu. Efekt jest przecież ten sam – lśniąca powierzchnia bez skaz.

Jedną z najważniejszych czynności w car detailingu jest korekta lakieru. To seria działań, które mają na celu usunięcie rys, odprysków, przebarwień, a także zanieczyszczeń po owadach, ptasich odchodach i kurzu. Doprowadzenie powłoki lakierniczej do stanu najwyższego połysku wymaga zastosowania profesjonalnych preparatów, odpowiednio dobranych gąbek czy maszyn polerskich.

Ceramika – zabezpieczenie lakieru na lata

Drugim etapem auto detailingu jest nałożenie powłoki ceramicznej, która odpowiednio zabezpieczy lakier przed kolejnymi uszkodzeniami. W ofercie salonów detailingowych można znaleźć ceramikę, które trwale wiąże się z lakierem w strukturach molekularnych. Standardowym rozwiązaniem stosowanym w punktach auto SPA jest powłoka ceramiczna, która zabezpieczy lakier i nada mu wyjątkowego połysku na kolejne 5 lat.

Folia ochronna – ekstremalnie silna ochrona lakieru samochodowego

Oklejanie pojazdów folią ochronną zyskuje na popularności. Produkt skutecznie osłania lakier przed uderzeniami kamieni, działaniem soli, uniemożliwia powstawanie rys, minimalizuje otarcia i chroni przed zanieczyszczeniami.

auto detailing

Folie ochronne na samochód mają właściwości samo regenerujące, a ich grubość sięga 150 mikronów. To wystarczająco dużo, by zabliźniać powstałe na powierzchni rysy. Usuwanie folii ochronnej jest całkowicie bezpieczne – czynność nie powoduje uszkodzenia powierzchni lakieru.

Auto detailing w Olsztynie – gdzie najlepiej?

Jeśli już powierzać swoje auto w obce ręce, niech będą to profesjonaliści. Obsługa Bling Factory zatroszczy się o każdy pojazd, bez względu na rocznik. Aplikacja folii ochronnej na samochód, precyzyjna korekta i renowacja lakieru, nałożenie powłoki ceramicznej, a także profesjonalna pielęgnacja wnętrza znajdują się w stałej ofercie tego ekskluzywnego studia detailingowego.


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!