Ekskluzywny transfer na lotnisko

Transport lotniczy bardzo ułatwia prowadzenie interesów, bo nawet na drugi kraniec kontynentu można dotrzeć w zaledwie kilka godzin. Pozostaje jednak kwestia dojazdu do lotniska, które zwykle jest położone daleko od centrum. Przyda się w takim przypadku wynajęty samochód, a jeśli zależy nam na podkreśleniu prestiżu, najlepszą opcją będzie limuzyna.

Ekskluzywny transfer na lotnisko

Jak wynająć limuzynę?

Dla ważnych gości oraz pracowników wysokiego szczebla limuzyna będzie idealnym środkiem transportu na lotnisko. Dla jednej bądź dwóch osób wystarczy klasyczna limuzyna, natomiast w przypadku większej grupy warto rozważyć wynajęcie luksusowego busa – mieści on nawet do dziesięciu pasażerów, a fotele da się ustawić tak, by goście siedzieli w trakcie podróży twarzą do siebie.

Eleganckie limuzyny są o tyle wygodnym rozwiązaniem, że podczas drogi na lotnisko pasażerowie mogą bez przeszkód pracować i prowadzić rozmowy telefoniczne – w kabinie jest stolik, na którym można umieścić laptopa, internet bezprzewodowy, gniazdko 230 V, ładowarki do urządzeń mobilnych, szyby są przyciemniane.

Obsługa na najwyższym poziomie

Korzystanie z profesjonalnej oferty, jak na przykład viplimuzyny.com, oznacza szybką i bezpieczną podróż na lotnisko, nawet gdy transfer ma miejsce w szczycie dnia i trzeba pokonać zakorkowane centrum. Kierowcy limuzyn to zwykle osoby o wysokich kwalifikacjach, które doskonale znają miasto, dzięki czemu wiedzą jak ominąć te najbardziej zatłoczone miejsca i jak sobie poradzić w kryzysowej sytuacji, gdy na drodze dojdzie do wypadku.

Limuzyna jest pewniejszym środkiem transportu niż zwykła taksówka, a do tego kierowcy są przeszkoleni do obsługi pasażerów o statusie VIP. To po prostu nie tylko sam przewóz, ale cały pakiet usług biznesowych z gwarancją dyskrecji, co dla biznesowych klientów ma ogromne znaczenie.

Wygodna podróż

Wynajęcie limuzyny to oczywiście dbałość o wysoki komfort pasażerów jadących na lotnisko, ale chodzi tu nie tylko o jakość samego samochodu. Pasażerowie limuzyny nie muszą się martwić o to, czy samochód przyjedzie po nich na czas, a regularne przeglądy techniczne pojazdów gwarantują brak niemiłych niespodzianek po drodze.

Limuzyną można bez problemu dojechać pod wybrany terminal, również gdy chodzi o odbiór gości z lotniska, podstawiony samochód stoi w takim miejscu, by dotarcie do niego przebiegło szybko i bez żadnych utrudnień.


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!