Cztery nietypowe Renault Twingo

Producenci samochodów prześcigają się w wymyślaniu coraz bardziej nietypowych pomysłów na promocję. Renault postanowiło przeprojektować nowy model Twingo. W tym celu francuska firma oddała auto w ręce ,,fachowców”.

Specjalistami, którzy otrzymali zadanie wizualnego zmodyfikowania wnętrza nowego Twingo byli projektant mody, szef kuchni, piosenkarka oraz designer sztuki użytkowej. Każdy z nich przedstawił swoją wizję małego samochodu. Efekty są zadziwiające.

Renault Twingo 55 FBG

Renault Twingo 55 FBGTwingo 55 FBG to dzieło projektanta mody. Jean-Charles de Castelbajac poważnie potraktował zadanie i zmienił auto nie tylko wewnątrz, ale także na zewnątrz. Uczynił z Twingo…prezydencką limuzynę. Mimo małej przestrzeni, samochód wygląda prestiżowo, zamiast siedzeń zastosowano krzesła, obszyte drogocennymi materiałami. Na tylnych fotelach, Twingo 55 FBG to prawdziwa karoca godna księcia.

Renault Twingo Goes Pop

Renault Twingo Goes PopGoes Pop to nazwa Twingo projektu brytyjskiej piosenkarki Nicoli Roberts. Na wyposażeniu tego auta, znalazło się wszystko to, czego do życia potrzebuje prawdziwa gwiazda muzyki pop – konsoleta muzyczna, drogie ciuchy oraz suszarka i ekspres do kawy. Wszystkie elementy wnętrza zostały pokryte śnieżnobiałym materiałem. To samochód, z którego wiele kobiet w ogóle nie chciałoby wychodzić.

Renault Twingo Reading-Car

Renault Twingo Reading-CarKażdemu z nas zdarzyło się kiedyś czytać w samochodzie. Niestety zwykłe pojazdy nie zapewniają odpowiednich warunków do pogrążania się w lekturze. Inaczej jest w przypadku Twingo Reading-Car, zaprojektowanego przez, Nilsa Holgera Moormanna. Designer przerobił małe auto na prawdziwy kącik dla miłośników literatury. W tym nietypowym aucie znajdziemy nie tylko półki pełne książek. O odpowiedni nastrój zadba duża sofa oraz…kominek!

Renault Twingo Scabin Pasta

Renault Twingo Scabin PastaCo może zrobić kucharz, któremu powierzono zadanie przeprojektowania wnętrza samochodu? Oczywiście zamienić je w małą, prywatną kuchnię! Twingo autorstwa Davide Scabina to miejsce doskonale wyrażające pasję właściciela – miłośnika włoskich potraw. Siedzenia pokryto tu makaronem. Miejmy nadzieję, że nie został uprzednio ugotowany.

 

Opisywane modele  Twingo oczywiście nie wejdą do produkcji. Ze względu na niespełnianie norm bezpieczeństwa nie mogą też zostać dopuszczone do ruchu ulicznego. Są tylko nietypową formą promocji nowego auta koncernu Renault.


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!