Konkurs Hyundaia – wygraj bilety na Euro

Hyundai Motor Poland zachęca wszystkich fanów piłki nożnej do wzięcia udziału w konkursie ‘Bądź tam z Hyundaiem’ przygotowanym z okazji Mistrzostw UEFA EURO 2012™. Nagrodą dla zwycięzcy i osoby towarzyszącej jest ufundowany przez Hyundai pakiet VIP, w którego skład wchodzą bilety oraz wyjazd do Gdańska na mecz ćwierćfinałowy.Informacja: Hyundai
Hyundai konkursKonkurs polega na ułożeniu sloganu zagrzewającego polską drużynę do walki o zwycięstwo podczas UEFA EURO 2012™. Najlepsze hasło zostanie następnie umieszczone na oficjalnym autokarze, którym poruszać się będą nasi reprezentanci w trakcie Mistrzostw. Propozycje sloganów można zgłaszać na dwa sposoby: za pomocą specjalnej aplikacji umieszczonej na oficjalnym profilu Hyundai Polska na Facebooku, pod adresem http://www.facebook.com/HyundaiPolska lub bezpośrednio na stronie UEFA, pod adresem http://pl.uefa.com/uefaeuro/be-there-with-hyundai.

Slogany zbierane będą do końca marca, a następnie zostaną ocenione przez przedstawicieli UEFA, którzy wybiorą trzy, ich zdaniem najlepsze i w pełni oddające ducha sportowej rywalizacji propozycje. Zostaną one opublikowane na stronie UEFA i poddane ostatecznej ocenie fanów piłki nożnej, którzy w głosowaniu online wskażą zwycięskie hasło.
Hyundai zaprasza do układania sloganów, współdzielenia futbolowych emocji i dopingowanie naszych reprezentantów, w tym największym w historii polskiej piłki nożnej wydarzeniu.

Informacja: Hyundai


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!