10. edycja Targów Tuning Show w Krakowie

Ponad 100 najlepiej stuningowanych samochodów z Polski i gościnnie Czech i Węgier, kultowe amerykańskie hot rody, muscle cary oraz customowe motocykle – ogromna ilość chromu, niepowtarzalna grafika na elementach nadwozia oraz niewiarygodnie mocne silniki. Do tego zupełna nowość, czyli ekstremalne zawody Gymkhana, pokazy driftu w wykonaniu mistrzów z ekipy D1KRK, wojna północ-południe, niezwykle efektowne pokazy ewolucji na quadach i motocyklach, zawody DbDrag Racing, Bass Race i Db Tuning Cup oraz występ DJ`a ADHD. Właśnie w tak spektakularny sposób prezentują się wybrane atrakcje 10. edycji Targów Tuning Show w Krakowie (12-13 maja 2012 r.).

Informacja: Targi w Krakowie

Mercedes CLK - absolutna czołówka Tuning Show 2012Jeszcze nigdy program Targów nie był tak bogaty jak w tym jubileuszowym roku. Tuning Show z każdą kolejną edycją zyskuje na znaczeniu w oczach fanów motoryzacji. Warto więc odwiedzić Kraków w połowie maja i zobaczyć niezwykle wyjątkowe, starannie wyselekcjonowane samochody, wzbudzające zachwyt nie tylko najbardziej zagorzałych tuningowców – mówi Grażyna Grabowska, prezes Targów w Krakowie.

Następcy Kena Blocka na torze Tuning Show w Krakowie

Jedną z głównych atrakcji programu tegorocznych Targów będą zawody gymkhana. Niewtajemniczonym wyjaśniamy – to wyścigi ze sztucznymi przeszkodam. Połączenie dwóch ekstremalnych sportów wyczynowych takich jak Drift i Autocros. Dyscyplina, która wymaga od kierowcy niewyobrażalnie szybkiego refleksu i zręczności kierowcy rajdowego. Rywalizacji gymkhana zawsze towarzyszą efektowne poślizgi, ewolucje oraz chirurgiczna precyzja wykonywanych z dużą prędkością manewrów. A wszystko to na specjalnie przygotowanym torze Tuning Show. Czy startującym zawodnikom uda się dorównać precyzją mistrzowi gymkhany Kenowi Blockowi? Przekonamy się 12 i 13 maja w Krakowie.

 20 karatowe koła w Mercedesie CLK i pneumatyczne zawieszenie w Porshe Cayenne, czyli wyjątkowe samochody na Tuning Show w Krakowie.

Przed każdą edycją Tuning Show napływa ogromna ilość zgłoszeń od właścicieli samochodów. Organizatorzy mają nie lada problem, aby wyselekcjonować najlepsze, najbardziej spektakularne modyfikacje aut. Podczas jubileuszowej edycji zaprezentowanych zostanie ponad setka pojazdów
z Polski, Czech i Węgier. Wśród nich można wyróżnić prawdziwe perełki takie jak choćby niepowtarzalne białe Porsche Cayenne, czyli samochód jakiego w Krakowie jeszcze nie było!

Oprócz tego samochodu na Tuning Show w Krakowie pojawi się wielokrotnie nagradzany Mercedes CLK, który wygląda tak, jakby przed chwilą wyjechał od jubilera. Gustowne felgi, połyskujący w słońcu grill oraz dopracowane w najmniejszym szczególe elementy wykończenia czynią go wyjątkowym. Auto ma na sobie tyle złota, że żadna kobieta nie przejdzie obok niego obojętna, nie mówiąc o fanach tuningu na najwyższym poziomie.

W ścisłej czołówce najciekawszych aut tegorocznego Tuning Show w Krakowie należy też umieścić niepowtarzalnego, śnieżnobiałego Jeepa Grand Cherokee, dopracowanego w każdym elemencie ze wspaniale wykończonym wnętrzem, a także niewątpliwie najbardziej wypasionego Fiata Seicento w Polsce z niesamowitym systemem Audio o mocy 138 dB!!!

A to tylko przedsmak tego, co zobaczymy na 10. edycji Targów Tuning Show!

Po raz pierwszy w Polsce – Salon Car-Audio

Ponadto każdy uczestnik Tuning Show 2012 będzie mógł dowiedzieć się wszystkiego na temat profesjonalnych systemów nagłaśniania oraz przyjrzeć się najnowszym rozwiązaniu w zakresie elektroniki użytkowej stosowanej w samochodach. W specjalnej strefie Car-Audio zostaną przeprowadzone szkolenia z zakresu tematyki instalacji takich systemów jak sprzęt Car-Audio, nawigacje GPS oraz CB radia. Po raz pierwszy w Polsce fachowcy nie tylko na stoiskach, ale także w salach wykładowych podpowiedzą jak uzyskać nieskazitelnie czysty dźwięk w każdym samochodzie.

Pozycja obowiązkowa

Krakowski Tuning Show  to unikatowe wydarzenie w Polsce, skupiające w jednym miejscu właścicieli najlepszych, starannie wyselekcjonowanych samochodów, firmy produkujące
i dystrybuujące niezbędny do poprawiania aut sprzęt, warsztaty zajmujące się tuningiem, a także tysiące fanów motoryzacji.Na przestrzeni kilku lat Tuning Show stał się obowiązkową pozycją w kalendarzu każdego fana motoryzacji. Podczas jubileuszu Targów nawet najbardziej wybredni znajdą coś interesującego dla siebie


Podobne wpisy:

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!